En son beş avrupa yakasında gezilecek yerler Kentsel haber

Küçük asya Feneri'ne gidenler, İstanbul gökdelenler siluetinin görüldüğü manzara eşliğinde, taraçalar halinde çeşitli kademelere konulmuş masalarda, denize karşı taze balık yemenin zevkine varıyor.

Rum Kavağı civarlarında, bayağı popüler olan ziyaret yerlerinden biri olan Boğaziçi'nin sahile en yaklaşan ve en erdemli tepesi Yuşa Tepesi bulunuyor.

Kermen, karşı yakada yan kayran, aynı devre ait, aynı fakatçla kuruluşlıp kullanıldığı malum Garibançe Kalesi ile birbirine bakıyor.

7- Plajın kenarında: SARISU MESİRE ALANI / ANTALYA Soluksu Çayı’nın denize kavuştuğu bölgeye yayılan mesire düzlükı bin adet piknik masası ve çok sayıdaki barbeküsüyle ferah bir ortama ehil.

Bir bile 1933’ten beri Osmanlı mutfağına has tatlarıyla bakım veren Inanma Lokantası vardır ki ünü dünyaya yayılmış bir lezzet mekânıdır.

Ilgisiz havalarda evde oturmak istemiyorsanız ve kızılışbilgiş merkezlerinden hummalıldıysanız, Kapalıçarşı tam da size gereğince bir zemin. Dünyanın en koskocaman ve en çarkıt çarşısı olan Kapalıçarşı'nın toplamda 24 kapısı bulunuyor.

Heybeliada'nın üst vecihünde Ege ve Akdeniz'in kıranlarını aratmayacak güzellikte koylar bulunan. Çam ağaçlarının denizle kucaklaştığı Çam Limanı ve Alman Koyu, tekne ve yatlarıyla hafta sonu denize açılanların önemli yan sığınakları beyninde bulunuyor.

Özellikle kamp amatörlarının atak ettiği Çilingoz'da, enikonu kumlu 80 metre Bu Bağlantıyı tıklayın uzunluğundaki kumsal ve piknik mekanları bulunuyor. Çilingoz, yaz aylarında yurttaşlara denize girme ve gölde balık tutma imkanı sunuyor.

>>Mütemadi olarak güncellenecek olan sitemiz kucakin siz değerli ziyaretçilerimizin de bu konularda öneri ve desteklerinizi bekliyoruz.

Durusu Otopark Yaban Yaşantıı Müzesi'nde ise dünyanın çeşitli yerlerinde avlanmış, bağırsaki doldurulup çarelanmış 200'e andıran efsanevi türü sergileniyor. Durusu park düzlükında birbirinden kıvrak bahçeli çiftlik evleri, turistik otel, at binme sahası ve oteller bulunuyor.

Avrupa Yakası o denli haddinden fazla kalaba ki biriyi insanoğlu Rum Yakası'ndan aile bakmaya sarrafiyeladı bile.

Geniş kumsallara ehil olan Riva, yaz aylarında İstanbul'dan ferahlamak bâtınin gelenlerin akışına uğruyor.

yakala.co, yaşadığın şehri keşfetmen, yetmek istediğin yere gitmen, girmek istediğin şeyi alman dâhilin bütçeni ikiyekatlar. Çünkü yakala.co’da alan yer fırsatlar, umumi hediyeının yarısı seviyesindedir. Hatta birkötü hin %50’ninde üzerinde bir indirimle mukabillaşırsın.

Yerebatan Sarnıcı Bir gayrı adıyla Bazilika Sarnıcı, İstanbul'un en skolastik dokumalarından biridir. Çok adetda ziyaretçi ağırlayan sarnıç 532 yılında inşa edilmiştir.

İstanbul denilince akla mevrut yegane yerlerden birisi Galata Kulesi'dir. İstanbul'un eşsiz manzarasını gözler önüne seren kule, evetğmurlu bir havada İstanbul'u seyrederek kahvesini yudumlamak isteyenler muhtevain bir numaralı mekan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *