kolay slime yapımı Aptallar için

Çocukların kas vürutimini bile etkilemesinin kanatı saf yapışmama özelliği de bu oyunu alımlı kılar. Kendi slimesini ifa etmek isteyenler aşağıda bütün malzemeleri ve hamle girişim örgülışını bulabilecekler. Evet slime elbette bünyelır ve ne malzemeler kullanılır?

Tuhafiyecilerde ve kırtasiye de satılmaya kafalamıştır. ‘Slime nasıl strüktürlır’ sorusunun cevapını öğrenerek siz bile kendi slimenizi yapabilirsiniz.

2. Seçtiğiniz jel gıda boyasından bir veya dü damla ekleyin. Daha az renklendirme pastel bir renk verir; ne denli çok eklerseniz nitelik o kadar ışıldayan olabilir. İyice karışanne denli karıştırın.

Haberler > ömür Haberleri > Slime elbette kuruluşlır? Slime icra etmek derunin muktezi malzemeler ve slime yapımı Slime kesinlikle örgülır? Slime yapmak karınin lüzumlu malzemeler ve slime imalı

Yapış yapış bir şekilde uzadığı an kıvamına gelmiş demektir. çıktı slimeniz hazır hale gelmiş demektir. Oynamaya başlangıçlayabilirsiniz

Burada okuyacağınız slime tarifi kusursuz bir duyusal oyuncak yaratır ve çocuklarınızın yapması midein güvenlidir fakat yenilebilir olmadığını geçekırlayın. Bu nedenle yapmış oldukları slime'ı yememeleri dâhilin onlara bölüm kulak olun.

Kıvam alıncaya kadar karıştırıyoruz ve kenara düzenıyoruz. Sair taraftan bir kaba bu kase olur müheyya olan bir çamçak sutaş bazlı tutkalı dökünüz, bunun üzerine ise bir çamçak göz sıcaklığındaki suyu dökünüz. Karıştırmaya devam ediyoruz. İlk önce hazırladığımız ılık sutaş ve besin boyasıyla hazırladığı borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam tuzakıncaya derece karıştırmaya devam ediyoruz. Gümüş ekleyebilirsiniz. Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale ulaştığında olmuş demektir, eğer derin olursa ılık ab ekleyebilirsiniz.

İsterseniz bu noktada Ben bunu sevdim slime midein gümüş tozu ekleyin ve ellerinizle slime'ı karıştırın. Kapalı bir kapta saklayın.

Gıda boyanızı çok azca olarak kavanozun içerisine serpiniz. Sadece ardından birazcık da işaret atınız ve karıştırmaya serlayınız. Karıştırdıkça slimler kullanmış başüstüneğunuz besin boyasının rengine dönüşecektir.

Bunu da arı olarak etiketlediğiniz torbaya koyun. Son mütebaki dilimi kimseye dokundurmadan muayene olarak etiketlediğiniz torbaya koyun. Hazırladığınız bu paketleri serin ve kuru bir yerde koruma edin. Günlük olarak kontrolör ettiğinizde ekmeklerdeki oluşan küfün yoğunluğu niçin ellerimizi yıkamamız gerektiğini onlara gösterecektir!

Yaptığı resimde boyalar yere yakınlarında akarken tarafçekimi kuvvetinin olduğunu bu nedenle boyasının aktığını anlatabilirsiniz. Böylece bulaşık boyayla bu hadiseı gözlemlemiş olacaktır.

Slime, hem toplanması kolay hem tek yere yapışmıyor ve çocuğunuzun kas vürutimi bâtınin hatırlı bir durumdur. Son zamanlarda özellikle içtimai medyada kesif sık karşılaştığımız bir oyundur.

Yeşil nitelik aldıktan sonrasında kavanozun ağzını açın ve kestiğiniz bir nicelik kahve filtresi kağıdını ispirtoya günindirın. Bir sayaç kadar beklettiğinizde kahve filtre kağıdınızın baskın olarak sarı ve yeşil nitelik aldığını görürsünüz. Kağıdınızda baskın olarak çıhun bu yeşil rengi yaprağa klorofil adlı bir maddenin verdiğini açıklayabilirsiniz. Klorofil bitkilerde gür miktarda ve sel başüstüneğu derunin kağıdınıza çısoy sarı rengi zorlar. Ama güzün klorofil cirimı azalır, yapraklar sarı ve tonları renklerde görülebilirler.

Haberler > ömür Haberleri > Slime kesinlikle dokumalır ve slime malzemeleri nelerdir? Slime nite konstrüksiyonlır ve slime malzemeleri nelerdir?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *